Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąShare | 
 

 Grupių aprašymai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avataravatar
Oh, I'm not gonna kill you. I'm just gonna hurt you really really bad.
Oh, I'm not gonna kill you. I'm just gonna hurt you really really bad.
Posts : 847
Kisses of death : 20
Here since : 2015-07-02
Abaddon Morningstar
Rašyti
Pir. 01 25, 2016 5:39 pm


Knights of Hell
Demonų hierarchijos viršūnė

Pragaro riteriai yra vieni pirmųjų demonų, todėl esti stipriausi. Tai sielos, išsirinktos ir treniruotos pačio Liuciferio metams bėgant. Šie demonai dažniausiai nepažįsta žmogiškų jausmų ir yra gerai kalibruotos žudymo bei valdymo mašinos. Dėl to jie ne retai tampa Liuciferio armijų generolais. Pragaro riteriai užsiima sielų kankinimų ir kitų demonų veiklos priežiūra, tad daugiausia laiko praleidžia pragare. Kiekvienas iš šių demonų turi pavardę, perimtą iš mentoriaus "Morningstar" ir dažniausiai laiko vienas kitą broliais/seserimis. Jų yra ir gali būti tik šeši. Visi jie atitinka septynias mirtinas nuodėmes: pyktis, pavydas, tinginystė, apsirijimas, godumas, geismas, išdidumas. Šalia pragaro riterių yra ir puolęs angelas Liuciferis, atitinkantis pavydo nuodėmę.
Pragaro riterių ir jų nuodėmių sąrašas. Norint kažką keisti - pasitarkite su administratore. Neužimtus veikėjus - galite laisvai imti

 • Abaddon - godumas
 • Lillian - išdidumas
 • Bellial - apsirijimas/neturėjimas saiko
 • Adam - melas
 • Astaroth - geismas
 • Kali - pyktis

Išvaizda: demono formoje pragaro riteriai yra tamsaus raudonio dūmai. Jei apsėda žmogų - įgauna jo formą. Po to kai demonas palieka kūną, žmogus miršta nuo sužeidimų, o iki tol "inde" demonas gali naudotis visomis savo galiomis. Akys - kraujo raudonumo, kurias jie gali nuslėpti arba parodyti pagal norą.
Tapimas: pats Liuciferis pasirinko šias sielas ir pavertė demonais ritualo metu.
Maitinimasis: žmonių baime ir skausmu. Žmonių maistas turi skonį, tačiau nesuteikia energijos.
Gebėjimai: nemirtingumas; teleportacija; minčių valdymas; pirokinezė; telekinezė; kelis kart didesnė jėga ir greitis nei įprastų demonų; paaštrėję jutimai; greitas gijimas; pragare kitus demonus gali paversti dulkėmis vien spragtelėjimu; pragaro skalikų valdymas; gebėjimas užimti žmogaus kūną; šventintas vanduo - neveikia. kiekvienas pragaro riteris dar turi ir asmeninį gebėjimą.
Silpnybės: negali įeiti į šventą žemę; negali peržengti druskos linijos; velnio spąstai, nupiešti ant žemės ir lubų - įkalina; šventoji ugnis sukelia daug skausmo; nužudomi naudojant "angelo ašmenis" arba sudeginant palaikus; jei užima kūną, gali būti iš jo išvaryti naudojant specialų ritualą.
Crossroad Demons
Demonai, pildantys norus

Kryžkelių demonai yra norų pildytojai ir sandėriais atsiunčiantys ne vieną dešimtį sielų į pragarą. Nežinoma kada atsirado pirmieji sielų gundytojai, tačiau yra nuomonių, kad pats Liuciferis paaukštino savo geriausius demonus. Demonų hierarchijoje jie užima antrąją vietą, po pragaro riterių, ir tik jiems bei archangelams nusileidžia savo gebėjimais. Kryžkelių demonus galima iškviesti atsistojus kelių sankirtoje ir ištarus savo norą. Aišku, noras išpildomas, bet po kelių metų prarandama siela. Daugiausia laiko šie padarai praleidžia žemėje.

Išvaizda: demono pavidale - šviesaus kraujo spalvos dūmai, jei apsėda žmogų - įgauna jo formą. Po to kai demonas palieka kūną, žmogus miršta nuo sužeidimų, o iki tol "inde" demonas gali naudotis visomis savo galiomis. Turi šviesaus kraujo spalvos akis, kurias parodo arba paslepia pagal savo norą.
Tapimas: kryžkelių demonais po ritualo tampa puolę angelai sargai, kurie visiškai pereina į blogio pusę arba paprasti, labai nusipelnę juodų akių demonai.
Maitinimasis: žmonių baime ir skausmu. Žmonių maistas turi skonį, tačiau nesuteikia energijos.
Gebėjimai: pirokinezė; telekinezė; teleportacija; kelis kart didesnė jėga ir greitis nei įprastų demonų; paaštrėję jutimai; greitas gijimas; gebėjimas užimti žmogaus kūną; pragaro skalikų valdymas; gali turėti asmeninį gebėjimą.
Silpnybės: negali įeiti į šventą žemę; negali peržengti druskos linijos; šventintas vanduo nudegina; velnio spąstai, nupiešti ant žemės ir lubų - įkalina; šventoji ugnis sukelia daug skausmo; nužudomi naudojant "angelo ašmenis" arba spec. ritualu jei užima kūną, gali būti iš jo išvaryti naudojant specialų ritualą.
Black Eyed Demons
Žemiausia hierarchijos pakopa

Demonai juodomis akimis yra žemiausio rango ir gebėjimų demonai. Jie yra tiesiogiai sukurti iš nusidėjusių žmonių sielų, pasižymėjusių pragare. Gebėjimais nusileidžia pragaro riteriams, kryžkelių demonams ir archangelams. Todėl, norėdami įgyti žmogaus formą, jie privalo apsėsti žmogų. Tuomet demonas gali regėti visas apsėsto individo mintis. Be to, labai norėdamas, žmogus gali išvaryti iš savęs demoną, nors dažniausiai asmuo to nė nesupranta. Demonai juodomis akimis daugiausia laiko praleidžia žemėje, atlikinėdami įvairiausias užduotis bei skatindami žmones nusidėti. Taip pat, pragare jie kankina nusidėjėlių sielas.

Išvaizda: demono pavidale - juodi dūmai, jei apsėda žmogų - įgauna jo formą. Po to kai demonas palieka kūną, žmogus miršta nuo sužeidimų, o iki tol "inde" demonas gali naudotis visomis savo galiomis.
Tapimas: gimstant (bent vienam iš tėvų esant demonu, o savybės pasireiškia suaugus), iš nusidėjusio žmogaus sielos, kuri pasižymėjo kuo nors pragare.
Maitinimasis: žmonių baime ir skausmu. Žmonių maistas turi skonį, tačiau nesuteikia energijos.
Gebėjimai: nemirtingumas; telekinezė; teleportacija; kelis kart didesnė jėga ir greitis nei žmonių; paaštrėję jutimai; greitas gijimas; gebėjimas užimti žmogaus kūną; gali turėti asmeninį gebėjimą, tik dažnai jo tinkamai nevaldo.
Silpnybės: negali įeiti į šventą žemę; negali peržengti druskos linijos; šventintas vanduo nudegina; velnio spąstai, nupiešti ant žemės ir lubų - įkalina; šventoji ugnis sukelia daug skausmo; nužudomi naudojant "angelo ašmenis" arba sudeginant palaikus; jei užima kūną, gali būti iš jo išvaryti naudojant specialų ritualą.
Archangels
Angelų galingiausieji

Archangelai yra sukurti Dievo individai. Jie dažniausiai užsiima kitų angelų kuravimu, rūpinimusi sielomis tiek skaistykloje, tiek danguje. Šie padarai yra tobuli visomis prasmėmis. Archangelai pripažįsta dvi tiesas - Dievas yra visko kūrėjas ir reikia jį sugrąžinti bei žmonės yra linkę nusidėti, todėl jais reikia rūpintis. Švenčiausias dalykas archangelams yra žmogaus gyvybė. Tos trapios būtybės jie negalėtų niekaip sužaloti. Šie auksasparniai gali jausti žmogiškus jausmus, nors labai retai tuo naudojasi, ir veikia kaip tiesiog gerai sureguliuoti mechanizmai. Archangelų gali būti tik šeši. Visi jie naudojasi viena pavarde "Nightglow" ir laiko vienas kitą broliais/seserimis. Kiekvienas archangelas turi savo dorybę, kurią skleidžia pasaulyje. Tai Stiprybė, Teisingumas, Gydymas (ne tik kūno), Šviesa(Gali būti pamokymas), Paguoda, Atlaidumas, Meilė. Šalia archangelų yra ir puolęs angelas Liuciferis, atitinkantis meilės dorybę, kurią iškeitė į pavydą.
Archangelų ir juos atitinkančių dorybių sąrašas. Viską galima keisti pasitarus su administracija. Neužimtus veikėjus imti galima laisvai.

 • Michael - Teisingumas
 • Gabriel - Šviesa(Gali būti pamokymas)
 • Arielle - Gydymas (ne tik kūno)
 • Raphael - Stiprybė
 • Cecitie - Paguoda
 • Uriel - Atlaidumas

Išvaizda: angelo formoje - balta šviesa, jei apsėda žmogų - įgauna jo formą. Po to kai angelas palieka kūną, žmogus miršta nuo sužeidimų, o iki tol "inde" angelas gali naudotis visomis savo galiomis. Turi didelius auksinius sparnus, kuriuos parodo pagal savo norą. Akys skaisčiai mėlynos.
Tapimas: archangelai yra sukurti Dievo.
Maitinimasis: žmonių džiaugsmu ir gera energija. Žmonių maistas turi skonį, tačiau nesuteikia energijos.
Gebėjimai: nemirtingumas; telekinezė; teleportacija;  telepatija; manipuliacija atmintimi; manipuliacija vandeniu; didesnė jėga bei greitis, nei įprastų angelų; greitas gijimas; paaštrėję jutimai; gebėjimas užimti žmogaus kūną; žmonių gydymas; kiekvienas archangelas dar turi ir asmeninį gebėjimą.
Silpnybės: uždegtas šventasis aliejus įkalina tame rate; iš tos vietos "teleportuojami" krauju nupiešus "angelo ištrėmimo simbolį" bei padėjus ant jo delną; nužudomi naudojant "angelo ašmenis" arba spec. ritualu; jei užima kūną, gali būti iš jo išvaryti naudojant specialų ritualą arba asmeniui nenorint priimti angelo.
Guardian angels
Žmonių sergėtojai

Angelai sargai yra žmonių sergėtojai. Pagrindinis jų tikslas - apsaugoti žmones nuo pagundų ir kitaip jiems padėti, todėl šie angelai daugiausia laiko praleidžia žemėje. Savo gebėjimais jie nusileidžia tik archangelams ir pragaro riteriams. Kiekvienas angelas sargas turi jam priskirtą žmogų, kurį saugo iki jo/jos gyvenimo pabaigos. Pagrindinė šių angelų taisyklė - jokiu būdu nesužaloti žmogaus bei neatskleisti savo prigimties. Taip pat, jiems draudžiama įsimylėti žmogų. Šie angelai kartais pasiduoda pagundoms ir puola.

Išvaizda: angelo pavidale - balta šviesa, norėdami įgyti žmogaus formą jie privalo apsėsti žmogų, tik tam reikia jo/jos sutikimo. Tuomet angelas gali regėti visas apsėsto individo mintis. Po to kai angelas palieka kūną, žmogus miršta nuo sužeidimų,  o iki tol "inde" angelas gali naudotis visomis savo galiomis. Turi baltus sparnus, kuriuos pagal savo norą gali parodyti arba paslėpti.
Tapimas: gimstant (abiems tėvams esant angelais, o savybės pasireiškia suaugus) arba ritualo metu, iš danguje esančios žmogaus sielos.
Maitinimasis: žmonių džiaugsmu ir gera energija. Žmonių maistas turi skonį, tačiau nesuteikia energijos.
Gebėjimai: nemirtingumas; telekinezė; teleportacija; telepatija; manipuliacija atmintimi; manipuliacija vandeniu; didesnė jėga bei greitis nei žmonių; greitas gijimas; paaštrėję jutimai; gebėjimas užimti žmogaus kūną; žmonių gydymas. Gali turėti asmeninį gebėjimą.
Silpnybės: uždegtas šventasis aliejus įkalina tame rate; iš tos vietos "teleportuojami" krauju nupiešus "angelo ištrėmimo simbolį" bei padėjus ant jo delną; nužudomi naudojant "angelo ašmenis" arba sudeginant palaikus; jei užima kūną, gali būti iš jo išvaryti naudojant specialų ritualą arba asmeniui nenorint priimti angelo.
Fallen angels
neatsispyrę pagundai

Kritę angelai - tai būtybės, kadaise buvusios angelais sargais. Jie neatsilaikė prieš žmogiškas pagundas. Taip gali nutikti kai angelas įsimyli žmogų, jį sužaloja arba atskleidžia apie savo prigimtį. Už nepaklusnumą Dievui šios būtybės yra ištremtos į žemę. Yra galimybė ir atgauti malonę - ištaisyti savo klaidą ir įrodyti, kad daugiau nenusidės. Tuomet angelui grąžinami balti sparnai ir suteikiamas žmogus, kurį reikia sergėti. Tačiau yra galimybė, kad puolęs angelas pakryps į blogio pusę ir taps kyžkelių demonu.

Išvaizda: turi žmogaus formą be apsėdimo. Sparnai nedideli, juodi ir lipnūs lyg būtų ištepti derva, kuriuos puolęs angelas gali parodyti ar paslėpti pagal savo norus. Akys - mėlynos, kaip ir visų angelų.
Tapimas: gimstant (abiems tėvams esant puolusiais angelais, o savybės pasireiškia suaugus), ritualo metu iš nusidėjusio angelo sargo.
Maitinimasis: žmonių maistu.
Gebėjimai: nemirtingumas; telekinezė; gydymas; didesnė jėga bei greitis nei žmonių; greitas gijimas; paaštrėję jutimai; gali turėti asmeninį gebėjimą, kurio dažnai tinkamai nevaldo.
Silpnybės: uždegtas šventasis aliejus įkalina tame rate; iš tos vietos "teleportuojami" krauju nupiešus "angelo ištrėmimo simbolį" bei padėjus ant jo delną; nužudomi naudojant "angelo ašmenis" arba sudeginant palaikus.

Humans and hunters
paprasti žmonės ir medžiotojai

Žmonės: tai paprasčiausios būtybės iš kraujo, kaulų ir mėsos. Jie nėra kažkuo ypatingi ir gebėjimais nusileidžia visoms kitoms grupėms. Dauguma nė nežino, jog antgamtinis pasaulis egzistuoja ir tik bažnyčioje girdi, jog angelai ir demonai yra tikri ir gyvena pragare bei danguje. Aišku, dauguma nė tuo netiki. Todėl žmonėmis pakankamai nesunku manipuliuoti, nors pasitaiko ir gudresnių, niekuo nepasitikinčių individų.

Medžiotojai: tai beveik tokie patys žmonės. Tačiau jie žino apie visų antgamtinių būtybių egzistenciją ir jas medžioja, neskirdami angelo nuo demono. Medžiotojai yra puikiai įvaldę įvairius ginklus ir kovos menus. O kadangi dažnai treniruojasi, jėga ir greičiu pralenkia kai kuriuos žmones. Tačiau, aišku, demonams ir angelams labai nusileidžia. Visgi, dėl savo protinių sugebėjimų bei žinių jie gali nužudyti antgamtinę būtybę. Medžiotojai yra susirinkę į nedidelį būrelį ir keliauja po JAV. Šiuo metu jie tarsi tyčia yra apsistoję Sleepy Hollow miestelyje.
Others
kiti padarai

Tai visos kitos įmanomos antgamtinio pasaulio būtybės. Jūs galite rinktis bet ką - nuo sielos iki kraugerio vampyro. Tereikia biografijoje nepamiršti paminėti jų savybių, kad kiekvienas žinotų su kuo susidūrė. Mes jums siūlome sielas, vilkolakius, vampyrus, "reapers" (liet. giltinės, kurios padeda sielai nukeliauti į dangų arba į pragarą), banšes, raganas, amazones, džinus, fėjas, elfus, kitsunes  ir t.t.
⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

I never wanted this to happen, but YOU CLIPED MY WINGS. And I let you. Out of love, passion and madness. I loved you with all my heart, and for that I payd the iron price.
YOU CLIPED MY WINGS.

Atgal į viršų Go down
http://theevilwithin.forumlt.com
 
Grupių aprašymai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Serijų aprašymai
» Serijų aprašymai
» Uždrausta meilė / Aşk-ı Memnu
» Tai - mano gyvenimas / O Hayat Benim

Permissions in this forum:Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Beginning hides in here :: Stairway to Heaven or highway to Hell?-
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąPereiti į: