Share | 
 

 You've given me more than I can return, Yet there's oh so much that you deserve

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avataravatar
All monsters are human.
All monsters are human.
Posts : 162
Kisses of death : 13
Here since : 2016-01-29
Reatha Aileen Netwood
Rašyti
Sk. 01 31, 2016 1:14 am


REIKALINGAS PUOLĘS ANGELAS.
ISTORIJA GAN PAPRASTA: NUO MAŽŲ DIENŲ REA SAUGOJĘS ANGELAS SARGAS PRIARTĖJO PRIE JOS PER DAUG. MERGINA MANYDAMA, KAD JIS TĖRA PAPRASTAS MIRTINGASIS, NEPABIJOJO JAM PARODYTI SAVO TIEK GEROSIOS, TIEK BLOGOSIOS PUSĖS. PASIJAUTĖ SU JUO TAIP, KAIP SU NIEKUO KITU, TAD NĖRA NIEKO KEISTA, KAD JAI UŽGIMĖ IR ŽYMIAI ŠILTESNI JAUSMAI. REATHA JĮ PAMILO, ANGELAS TAIP PAT NEBUVO JAI ABEJINGAS, TAČIAU DĖL ANGELŲ TAISYKLĖS IR NEGALĖJIMO BŪTI KARTU, ANGELUI TEKO NUO JOS ATSIRIBOTI. VAIKINAS JOS NIEKADA NEPALIKO BE APSAUGOS, TAČIAU JO TOKS ATITOLIMAS MERGINĄ ĮSKAUDINO, O KAI TOKS SKAUSMAS SUSIDĖJO SU TĖVŲ NETEKTIMI, REA VISAI PALŪŽO IR VISAI NETYČIA KELIS KARTUS IŠ EILĖS VOS NEPAKLIUVO MIRČIAI Į NAGUS, TAČIAU NE ANGELAS JĄ APSAUGOJO IR UŽ TAI JAM TEKO ATSISVEIKINTI SU SAVO SPARNAIS.
PO NUPUOLIMO ANGELAS GALĖJO SUGRĮŽTI PAS MERGINĄ IR NIEKO NEDRAUDŽIAMAS BŪTI SU JA, TAČIAU ANKŠČIAU JAUSTI ŠILTI JAUSMAI ĖMĖ MAIŠYTIS SU NEAPYKANTA, MAT DĖL JO NUPUOLIMO JIS KALTINO IR JĄ. PYKČIUI PAĖMUS VIRŠŲ JIS YRA PASIRENGĘS PASMERKTI MERGINĄ DAR NEMATYTOMS KANČIOMS. SUKELTI JAI TOKĮ SKAUSMĄ, KOKĮ REIKĖJO PATIRTI IR JAM, BET VISA TAI NESIKLOSTYS YPAČ PALANKIAI IR JAM PAČIAM, NES JAUČIAMA NEAPYKANTA NUOLATOS MAIŠOSI IR MAIŠYSIS SU ANKŠČIAU JAUSTAIS IR VIS DAR JAUČIAMAIS ŠILTAIS JAUSMAIS.
...............................................................................
TRUMPAI TARIANT - VIDINIAI KONFLIKTAI, KONFLIKTAI IR DRAMOS.  
BŪTŲ LABAI GERAI, KAD ŽMOGUS MĖGTŲ VIDUTINIUS AR ILGUS POSTUS IR PRISIJUNGTŲ BENT JAU KARTĄ Į SAVAITĘ. KAS LIEČIA VEIDĄ - GALITE RINKTIS, TAČIAU PIEMENĖLIAI NEBŪTŲ ITIN PAGEIDAUJAMI. ANGELUI ŽMONIŲ METAIS TURĖTŲ BŪTI 25-35 METAI, TAD IR VEIDO REIKĖTŲ PAGAL TOKĮ AMŽIŲ.

JEI ATSIRAS NORINČIŲ - RAŠTELKIT Į PM  
 ⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜


I used to be so happy, but without here I feel so low. I watched you as you left, but I can never seem to let you go, cause once upon a time you were my everything. It’s clear to see that time hasn’t changed a thing It’s very deep inside me but I feel there’s something you should know:  
.................I would love you till the day I die.................
Atgal į viršų Go down
 
You've given me more than I can return, Yet there's oh so much that you deserve
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Beginning hides in here :: Stairway to Heaven or highway to Hell? :: Paieškos-
Pereiti į: