Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąShare | 
 

 Situacija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avataravatar
Oh, I'm not gonna kill you. I'm just gonna hurt you really really bad.
Oh, I'm not gonna kill you. I'm just gonna hurt you really really bad.
Posts : 847
Kisses of death : 20
Here since : 2015-07-02
Abaddon Morningstar
Rašyti
Sk. 07 05, 2015 2:00 pm

In time when God gave up, demons and angels came to earth. Only to fight. 
THE EVIL WITHIN

Ir štai vieną gražią dieną Dievas pasakė: "GANA". Tuomet jo sostas liko tuščias. Galbūt ta nenusakoma jėga nedingo, o tiesiog nustojo veikusi. Tačiau tai pajuto visi. Pirmiausia buvo Liuciferio narvo užraktai nuplėšti ir jis jau sėdi savo soste. Taip pat greit, nuplėšus devynis užraktus, pragaro vartai atsivėrė ir žemėn pasipylė gausybė demonų. Tai išvydę angelai išskleidė sparnus ir nusileido į žemę, kad blogio ir gėrio jėgų balansas būtų išlaikytas. Tačiau demonai į žemę atvyko ne šiaip sau. Jie ėmė kurti savo įstaigas bei įmones, įsimaišyti tarp žmonių ir tyliai juos naikinti, mat žinojo, kad baltasparniai priešai gali greit suuosti jų buvimo vietą. Na, o savo ruoštu angelai, ieškodami demonų, taip pat įsimaišė tarp žmonių. Dalis jų puolė, nesugebėję atsispirti žemiškoms pagundoms. Prasidėjo tylus angelų ir demonų karas žemėje. Aišku, nedidelė dalis žmonių netruko sužinoti apie šių antgamtinių būtybių egzistavimą ir pradėjo jas medžioti.
Mūsų veiksmas vyksta viename gražiame Niujorko valstijos miestelyje - Sleepy Hollow. Šią vietą daugelis antgamtinių būtybių pasirinko dėl patogaus susisiekimo su Niujorko miestu, pakankamai nedidelės žmonių koncentracijos bei didelio uosto, kuris tikrai praverčia ne tik keliaujant. 
Atrodo, kad niekas nesugebės sulaikyti artėjančios minutės, kai pasirodys keturi apokalipsės raiteliai ir ateis ilgai daugelio demonų laukta pasaulio pabaiga. Tačiau galbūt dar yra vilties ir gėris sugebės nugalėti blogį? Pasirink savo pusę ir kovok.
Atgal į viršų Go down
http://theevilwithin.forumlt.com
 
Situacija
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Situacija
» Situacija ir rasės

Permissions in this forum:Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Beginning hides in here :: Stairway to Heaven or highway to Hell?-
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąPereiti į: