Share
 

 Siužetas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Anastasia CourtièreAnastasia Courtière
Name : Edita
Posts : 901
Kisses of death : 20
Here since : 2015-07-02
Siužetas Empty
Anastasia Courtière
you think your world is safe? It is an illusion. A comforting lie told to protect you.
 you think your world is safe? It is an illusion. A comforting lie told to protect you.
Sk. 06 17, 2018 6:14 pm
RašytiSiužetas Empty

THE EVIL WITHIN

Ir vieną dieną Dievas tyliai tarė: "F*ck it" bei uždarė dangaus vartus. Taip buvo nuspręstas dangaus legionierių - angelų likimas. Žinoma, visatai visuomet reikia balanso, todėl užsivėrus vieniems vartams - atsidarė kiti, šį kartą pragaro ir į žemę pasipylė demonai. Visos palaužtos sielos ir net paties Liuciferio patikėtiniai. Pirmaisiais metais, pasaulis buvo ant pabaigos slenkščio, tačiau visa naikinantis karas taip ir neįsiplieskė. Gal būt dėl to, kad angelai per daug laiko praleido išekodami kelio atgal pas "Tėvą", o demonai - besišlaistydami pakanpėmis, mat jų "Viršūnės" tebelindėjo toje pačio skylėje, iš dalies bijodami kylančio medžiotojų, kurie suuodė artėjančią netvarką, pastangų. Be to, daliai angelų ir demonų gyvenimas žemėje visai patiko, abi šios rasės galėjo pagaliau pasimėgauti išsiilgtais žemiškais malonumais. Juk niekas nežinojo kada vėl vienos durys atsidarys, o kitos užsivers. Todėl, dalis angelų - puolė, kai kurie tapo angelais sargais, o kiti atrado puikų gyvenimą žemėje pasilikdami savo sparnus - kūrė tarpusavyje šeimas, augino vaikus. Kai kurie demonai pasekė sparnuotųjų pavyzdžiu ir susirūpino palikuonimis. Žinoma, tūkstantmečius buvusi nesantaika - niekur nedingo. Karts nuo karto įvyksta susirėmimai. Kai kurie būna tokie kruvini, kad išnaikinamos ištisos demonų ir angelų šeimos. Prie taikos prisideda ilgus šimtmečius egzistavusi "Kardo ir Kryžiaus akademija". Ši mokymo įstaiga nuo neatmenamų laikų tarp savo sienų saugojo nefilimus ir ruošė jos gyvenimui tarp žmonių, tačiau kai žemėje ėmė rastis vis daugiau grynakraujų angelų palikuonių, o ir demonai, kaip minėta susirūpino giminės pratęsimu, mokykla atvėrė duris visiems. Jauni demonai, angelai ir nefilimai keturis metus mokosi iš geriausių savo srities žinovų istorijos, socializacijos, menų, galių valdymo, literatūros, kovos menų ir yra skirstomi į tris koledžus: nefilimai - alfa, angelai - omega, demonai - theta. Baigę akademiją jie gali keliauti po pasaulį arba pasilieka čia ir tampa mokytojais, sargybiniais, arba kitaip prisideda prie ugdymo(si) įstaigos išlikimo.
Šiuo metu Kardo ir Kryžiaus akademija vienintelė vieta žemėje, kur jokie konfliktai tarp demonų ir angelų negalimi, o nefilimus toleruoja net aukšto rango sparnuotieji. Kardo ir Kryžiaus akademija įsikūrusi Sleepy Hollow mieste ir traukia ne tik norinčius mokytis, bet ir jau suaugusius demonus ir angelus. Dauguma jų apsigyvena mieste. Vieni į Sleepy Hollow atvyskta dėl nuotykių, kiti dėl to, kad sudrumstų taiką. Bet aišku viena - šiame mieste - ramybės neras nė vienas.


⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

I never wanted this to happen, but YOU CLIPED MY WINGS. And I let you. Out of love, passion and madness. I loved you with all my heart, and for that I payd the iron price.

Atgal į viršų Go down
http://theevilwithin.forumlt.com
 
Siužetas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Beginning hides in here :: Stairway to Heaven or highway to Hell?-
Pereiti į: