Share
 

 Rūšių aprašymai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Anastasia CourtièreAnastasia Courtière
Name : Edita
Posts : 901
Kisses of death : 20
Here since : 2015-07-02
Rūšių aprašymai Empty
Anastasia Courtière
you think your world is safe? It is an illusion. A comforting lie told to protect you.
 you think your world is safe? It is an illusion. A comforting lie told to protect you.
Sk. 06 17, 2018 6:18 pm
RašytiRūšių aprašymai Empty

Nephilims


Nefilimas - angelo ir žmogaus meilės vaisius. Ilgus amžius, aukstesniojo rango angelai juos medžiojo ir ir Kardo ir Kryžiaus akademijoje nefilimai galėjo jaustis saugiai. Kai kurie sparnuotieji vis dar tuo užsiima. Nefilimai pasižymi didesne nei žmonių jėga, greičiu, aštresniais pojūčiais, greičiau gyja žaizdos. Taip pat prisideda tokie gebėjimai kaip telekinezė, telepatija, gebėjimas gydyti kitus, gebėjimai ima reikštis paauglystėje. Be to, kitaip nei sparnuoti jų tėvai, nefilimai yra sunaikinami taip pat kaip ir paprastas žmogus, tačiau nesužeisti gali nesenti ir gyventi amžinai.

Angels


Angelai - dievo sukurti sparnuoti individai. Jie rūpinasi, kad žemėje nesįsiviešpatautų chaosas ir žmonės nenusidėtų. Angelai yra nemirtingos būtybės, besimaitinančios tiek žmonių maistu, tiek gera energija. Angelu arba gimstama, arba siela už gerus darus tokiu paverčiama danguje. Sparnuotieji pasižymi didesne nei žmonių jėga, greičiu, aštriais pojūčiais, gebėjimu pagydyti tiek save tiek kitus prisilietimu. Prie šių gebėjimų prisideda telepatija, telportacija ir telekinezė. Gimusiems angelams gebėjimai apsireiškia paauglystėje. Nužudyti angelą galima išplėšus širdį, nukirtus galvą arba specialiais ašmenimis.
Angelų skirstymas:
*Archangelai - angelų vyriausieji. Užsiima kitų angelų kuravimu ir bandymu grįžti į dangų;
*Angelai sargai - angelai, kurių pagrindinis tikslas - apsaugoti žmones nuo pagundų ir kitaip jiems padėti;
*Puolę angelai -  tai būtybės, kadaise buvusios angelais sargais. Jie neatsilaikė prieš žmogiškas pagundas. Taip gali nutikti kai angelas įsimyli žmogų, jį sužaloja arba atskleidžia apie savo prigimtį. Už nepaklusnumą Dievui šios būtybės yra ištremtos į žemę. Yra galimybė ir atgauti malonę - ištaisyti savo klaidą ir įrodyti, kad daugiau nenusidės. Tuomet angelui grąžinami balti sparnai ir suteikiamas žmogus, kurį reikia sergėti. Tačiau yra galimybė, kad puolęs angelas pakryps į blogio pusę ir taps demonu.

Demons


Demonai - pragaro būtybės. Dažniausiai - tai sielos kentėjusios pragare ir pakilusios hierarchijos laipteliais. Demonų skiriamasis ženklas - juodos arba raudonos akys, kurias gali parodyti arba paslėpti. Jie greitesni, stipresni ir turi aštresnius pojūčius nei žmonės. Dažnai nepažįsta žmogiškų jausmų ir maitinasi bloga energija. Žmonių maistas turi skonį. Demonai sėja chaosą žemėje ir užsiima sielų kankinimu pragare. Demonai turi dvi formas - žmogišką ir juodų dūmų. Jie yra nemirtingi, gali teleportuotis, naudotis telepatija ir telekineze. Demonu arba gimstama, kai bent vienas iš tėvų yra šios rūšies, arba specialaus ritualo metu. Gimusiems demonams, gebėjimai pasireiškia paauglystėje. O nužudyti demoną galima nukirtus galvą, išplėšus širdį, arba pasinaudojus specialiais ašmenimis.
Demonų hierarchija:
*Pragaro riteriai - aukščiausio rango demonai, Liuciferio generolai. Jie užsiima kitų demonų priežiūra.
*Kryžkelių demonai - norų pildytojai. Kryžkelių demonus galima iškviesti atsistojus kelių sankirtoje ir ištarus savo norą. Aišku, noras išpildomas, bet po kelių metų prarandama siela.
*Juodaakiai demonai - žemiausio rango ir gebėjimų demonai. Demonai juodomis akimis daugiausia laiko praleidžia žemėje, atlikinėdami įvairiausias užduotis bei skatindami žmones nusidėti. Taip pat, pragare jie kankina nusidėjėlių sielas.

Humans

Žmonės: tai paprasčiausios būtybės iš kraujo, kaulų ir mėsos. Jie nėra kažkuo ypatingi ir gebėjimais nusileidžia visoms kitoms grupėms. Dauguma nė nežino, jog antgamtinis pasaulis egzistuoja ir tik bažnyčioje girdi, jog angelai ir demonai yra tikri ir gyvena pragare bei danguje. Aišku, dauguma nė tuo netiki. Todėl žmonėmis pakankamai nesunku manipuliuoti, nors pasitaiko ir gudresnių, niekuo nepasitikinčių individų.
Medžiotojai: tai beveik tokie patys žmonės. Tačiau jie žino apie visų antgamtinių būtybių egzistenciją ir jas medžioja, neskirdami angelo nuo demono. Medžiotojai yra puikiai įvaldę įvairius ginklus ir kovos menus. O kadangi dažnai treniruojasi, jėga ir greičiu pralenkia kai kuriuos žmones. Tačiau, aišku, demonams ir angelams labai nusileidžia. Visgi, dėl savo protinių sugebėjimų bei žinių jie gali nužudyti antgamtinę būtybę. Medžiotojai yra susirinkę į nedidelį būrelį ir keliauja po JAV. Šiuo metu jie tarsi tyčia yra apsistoję Sleepy Hollow miestelyje.

Others

Tai visos kitos įmanomos antgamtinio pasaulio būtybės. Jūs galite rinktis bet ką - nuo sielos iki kraugerio vampyro. Tereikia biografijoje nepamiršti paminėti jų savybių, kad kiekvienas žinotų su kuo susidūrė. Mes jums siūlome sielas, vilkolakius, vampyrus, "reapers" (liet. giltinės, kurios padeda sielai nukeliauti į dangų arba į pragarą), banšes, raganas, amazones, džinus, fėjas, elfus, kitsunes  ir t.t.

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

I never wanted this to happen, but YOU CLIPED MY WINGS. And I let you. Out of love, passion and madness. I loved you with all my heart, and for that I payd the iron price.

Atgal į viršų Go down
http://theevilwithin.forumlt.com
 
Rūšių aprašymai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Beginning hides in here :: Stairway to Heaven or highway to Hell?-
Pereiti į: